Didactics.ua
П’ятниця, 2021-Бер-05, 17.21.40
Didactics.ua | RSS
 
Головна Наукова інформаціяРеєстраціяВхід
РОЗДІЛИ
Категорії розділу
Матеріали з архіву [60]
Різні матеріали
Від педагогів-практиків [4]
Статті, повідомлення, інші матеріали
Лабораторія навчання української мови Інституту педагогіки [21]
Від колег-науковців
«Українська мова і література в школі» [191]
Журнал
Лабораторія літературної освіти Інституту педагогіки [8]
Від колег-науковців
«Українська література в загальноосвітній школі» [145]
Журнал
«Українська література в загальноосвітній школі». Архів. [164]
Архів, у якому містяться деякі статті з журналу.
Лабораторія навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки [6]
Від колег-науковців
Лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки [11]
Від колег-науковців
Журнал «Українська мова і література в школі»

Журнал «Українська література в загальноосвітній школі»
Наше опитування
Головна » Файли » НАУКА і ПРАКТИКА » «Українська література в загальноосвітній школі». Архів.

Токмань Г. Зустріч з Вами – дарунок долі
2014-Січ-10, 05.32.35
Токмань Г. Зустріч з Вами – дарунок долі [Текст] / Г. Токмань, Н. Дига // Українська література в загальноосвітній школі. – 2013. – №12. – 48 с. – С. 2.
 
Дорога Наталіє Михайлівно!
Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Дякуємо долі за зустріч з Вами, прекрасною людиною, майстром-фахівцем, талановитим філологом, учителем за вибором серця й покликанням.
Ви вдячна й сумлінна учениця видатного педагога Ніли Йосипівни Волошиної. Разом з наставницею зроблено так багато добрих справ на користь національної школи – програми, підручники, колективні навчальні посібники, наукові конференції... Невидима нить продовжує зв'язувати Вас, ви опікуєтесь учнями Ніли Йосипівни, продовжуєте розпочаті нею справи, вшановуєте пам'ять.
Ви підхопили створений спільно журнал, як прапор, що випав з рук прапороносця, який залишив цей світ. Ви можете ним пишатися: статті прекрасних авторів, допомога шкільному вчителеві, участь у розв'язанні актуальних питань методики і літературознавства, наукова комунікація широкого кола людей, причетних до розвитку українського слова й шкільництва, – все це здійснюється на сторінках очолюваного Вами видання.
Образ української інтелігентки – найперше враження від спілкування з Вами. Порядність, освіченість, патріотичність, висока культура поведінки освічують кожний Ваш учинок, кожну фразу. Вишуканість і витонченість смаку, мистецьких уподобань, манери одягатися й поводитися у товаристві приваблюють і чарують.
У тендітній постаті ховається сильна наполеглива натура, непокірний характер, усвідомлена цілеспрямованість, твердість переконань. Ви – українська жінка, яка може взяти на себе нелегкі зобов'язання, виконати їх, здолати перешкоди, знайти вихід у скруті – і то все з посмішкою, без нарікань.
Ваші наукові зацікавлення різноманітні й глибокі. Ви поєднуєте далекі часи, досліджуючи вивчення фольклорних мотивів і літературну фантастику. Минуле і майбутнє якось пов'язані, Ви це відчули, і робите все, щоб передати своє відчуття вчителеві, а значить і учневі, для якого знання вічних цінностей народної творчості і сміливий погляд уперед, в будучину однаково необхідні. Ваші праці науково обґрунтовані й конкретні у практичних рекомендаціях, а ще – філологічно довершені, позначені красою власного стилю, умінням витлумачити художнє слово, передати його естетичне багатство.
Дорога Наталіє Михайлівно! Ви любите театр, у Національному драматичному театрі імені І.Франка Ви своя людина, рідна, залучена до творчого життя. Ваш світ – це не тільки світ науки, журналу, художньої книги, родини, а й світ театру, сцени, лаштунків, оригінального сценічного прочитання найкращих п'єс вітчизняної і зарубіжної драматургії. Ви розумієтесь на тонкощах акторської гри, хвилюючій таїні музики, смислах режисерського вирішення дії, вигадливості сценографії. І це теж оприявлює багатство й красу Вашої натури.
А ще ви просто порядна, віддана у дружбі людина, на яку можна покластися, якій можна довіряти, на допомогу якої варто сподіватися у складні моменти життя. Ви – поряд у радості і в горі, порадієте успіху і підставите плече в біді. Не зрадите, не відступитесь, не зробите нічого лихого – ні друзям, ні недругам. Християнська мораль – Ваша внутрішня фортеця, національна традиція сполучається у Вашому світогляді з гострим відчуттям сучасності. Ваші демократичність, європейськість, модерність – риси, які слід виховувати у молодого покоління, щоб Україна стала справжньою європейською державою, спрямованою до суспільного поступу.
Вітаємо Вас, дорога товаришко і колего! Хай Бог дарує Вам добре здоров'я. Щастя Вам і діткам, родинного тепла й добробуту, творчих набутків, дружного кола однодумців, можливості пишатися своєю рідною Україною, довго-довго працювати для життя й квітування українського слова.

Ваші друзі: д. пед. н., професор Ганна Токмань і к. пед. н., доцент Надія Дига (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)
Категорія: «Українська література в загальноосвітній школі». Архів. | Додав: Didactics
Переглядів: 528 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Статистика сайту

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук по сайту

Каталог сайтів Link.Sainw.Cn

Український каталог сайтів

Каталог сайтів
Лабораторія навчання української мови Інституту педагогіки НАПН України


Лабораторія літературної освіти Інституту педагогіки НАПН України


Лабораторія навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки НАПН України


Лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України


Матеріали від педагогів-практиків


Матеріали з архіву

Журнал «Українська мова і література в школі»

Журнал «Українська література в загальноосвітній школі»
Повний доступ

DIDACTICS 2012 © 2021 DIDACTICS